Kim Jung-Hyun

Kim Jung-Hyun

کیم جونگ هیون ( Kim Jung Hyun ) بازیگر اهل کره جنوبی است. کیم اولین بازی خود را در فیلم Overman انجام داد که اولین بار در جشنواره بین المللی فیلم بوسان 2015 به نمایش درآمد.

وی در سال 2016 با بازی در سریال کمدی رمانتیک “حسادت مجسم می شود” مورد توجه قرار گرفت. در سال 2017 ، او نقش اصلی مرد سریال مدرسه۲۰۱۷ را بازی در خنده در وایکیکی، به دلایل شخصی در آن سال استراحت کوتاهی کرد و در سال 2019 در سریال سقوط روی تو بازگشت.

او در درام تاریخی شورشی بازی کرد. این سریال با موفقیت و انتقادی روبرو شد و کیم برنده جایزه بهترین بازیگر جدید در جوایز ام بی سی دراما ۲۰۱۷شد. در همان سال ، او در سریال 2 قسمته بینگو نیز بازی کرد.

سپس او نقش اصلی مرد را در درام مدرسه ۲۰۱۷ در کنار کیم سه جونگ بازی کرد. این سریال در میان جوانان بسیار محبوب بود که منجر به افزایش محبوبیت او نیز شد. این مجموعه برای وی سه بار نامزدی بهترین بازیگر جدید در پنجاه و چهارمین دوره جوایز هنری Baeksang ، جوایز درام KBS 2017 و اولین جوایز سئول را به ارمغان آورد.

در سال 2018 ، کیم در سریال خنده در وایکیکی، در نقش یک کارگردان فیلم بدبین اما مهربان بازی کرد. این سریال در سراسر آسیا مورد توجه قرار گرفت و وضعیت کیم را به عنوان یک بازیگر همه کاره تثبیت کرد. او سپس در فیلم کنارم بمان در کنار سئو یه جی در نقش یک نوازنده بازی کرد.

در دسامبر 2019 ، کیم پس از وقفه ای در درام سقوط روی تو در کنار هیون بین و سون یه جین، خود را به صفحه نمایش تلوزیون بازگرداند. این سریال به یک ضربه فرهنگی و خارق العاده در سطح محلی و جهانی تبدیل شد. این بالاترین رتبه درام tvN و سومین درام کره ای دارای بالاترین امتیاز در تاریخ تلویزیون کابلی است و همچنین یکی از پربیننده ترین نمایش ها در غول پخش آنلاین Netflix است. به تصویر کشیدن کیم از گو سونگ جون، نامزد سابق یون سو ری (سون یه جین) و در نهایت علاقه عاشقانه به سئو دان (سئو جی هی) ، بسیار مورد علاقه مخاطبان قرار گرفت و محبوبیت بی نظیری در بین مخاطبان داخلی و بین المللی پیدا کرد.